Školní výlet MŠ na Kladskou

31. Kvě 2018

Ve středu 30. května se uskutečnil školní výlet. Rodina Mydlových nás v rámci dne dětí pozvala do nádherné přírody Slavkovského lesa, na Kladskou. S dětmi jsme byli na malém i velkém okruhu naučné stezky.  Nakrmili jsme místní kachny, lesním skřítkům postavili domečky z přírodnin, posvačili v altánu u rybníka, a nebyl toho z daleka konec. Pan Mydlo nás seznámil s koníkem Šimonem, který pomáhá v lese se dřevem, ale tentokrát nás povozil ve voze po okolí. Po takovýchto aktivitách vyhládne, a proto jsme byli pozváni na oběd do restaurace paní Mydlové. Dostali jsme oblíbené kuřecí řízečky s bramborovou kaší a pití. Bylo o nás královsky postaráno. Tímto bychom chtěli velice poděkovat rodině Mydlových.

Fotogalerie k prohlédnutí zde.

Text a foto - Bc. M. Vanišová - učitelka MŠ