Jídelní lístek Rozvrh hodin Kontakty

Školní výlet 2. a 3. třídy

11. Čer 2018

V úterý 5. 6. 2018 se naši druháci a třeťáci vydali na výlet do Plzně. Jejich první zastávka byla u psovodů Policie ČR Plzeňského kraje. Nejdřív žáci byli seznámeni s prací psovodů a jejich čtyřnohých parťáků, pak viděli ukázku jejich práce: výcvik poslušnosti, vyhledávání drog a zadržení pachatele. Byla to opravdu úchvatná podívaná! Další návštěva byla u Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje na Borech. Zde mohly děti “prolézt” sanitky a dozvěděly se plno důležitých informací. Na závěr se byly děti podívat na letišti Záchranné služby v Líních. Čekalo tam na ně 5 vrtulníků. Nejprve si děti poslechly informace o vrtulnících, pak se mohly posadit jak do kabiny pro přepravu těžce zraněných, tak i do kokpitu pilotů. Všem se výlet velmi líbil, včetně návštěvy Mc Donaldu. Žáci si odnesli nejen spoustu zážitků, ale i plno důležitých informací. Za všechny děti i vyučující bych tímto chtěla poděkovat všem lidem, kteří se nám na jednotlivých místech věnovali. Bylo to opravdu super!!

Fotogalerie k prohlédnutí zde.

Text a foto - Mgr. I. Jelínková - tř. uč. II. třídy ZŠ