Pohádková cesta MŠ

30. Čer 2018

Ve středu 27. června jsme se rozloučili se školním rokem a přivítali jsme prázdniny. Akce s názvem “Z pohádky do pohádky” začala na zahradě MŠ, a vedla zámeckým parkem zpět do areálu MŠ. Rodiče s dětmi se po cestě setkali s princeznou a šaškem, Křemílkem a Vochomůrkou, kohoutkem a slepičkou, Otesánkem, pejskem a kočičkou, vílou Amálkou, vodníkem a ježibabama z perníkové chaloupky. Děti plnily různé úkoly, jako je třeba “poznávačka” květin, navlékání korálků, přeskakování koštěte, chytání ryb apod. Děti také upekly s pejskem a kočičkou dort anebo třeba nakrmily Otesánka. Na konci cesty je samozřejmě čekala sladká odměna. Zakončení akce se poté přesunulo k ohni, kde si každý opekl špekáček. Tímto bychom chtěli poděkovat panu Pokornému za dřevo, paní Jahodové za vynikající dortíčky, a všem ostatním, kteří nám s organizací pomohli. A hurá léto může začít!
Fotogalerie k prohlédnutí zde.

Text a foto - Bc. M. Vanišová - učitelka MŠ