Divadlo Z bedny

13. Zář 2018

Ve středu 12. září naší školku navštívilo divadlo Z bedny. Pan Pohoda se svojí dcerou, pro nás měli tentokrát přichystanou pohádku O vodníkovi. Byla to tzv. vodní pohádka se všemi vodními zvířátky. V představení si zahrály i samotné děti. Paní ryba, kachna a žabky. U rybníka však nastal problém ve chvíli, kdy se vrátil z dovolené žabák Kvak. Dostal totiž nápad, že udělá u malého vesnického rybníka, hotely, restaurace, půjčovny lodí a koupaliště. Zvířátka však nad žabákem vyzrála, a on si svůj nápad rychle rozmyslel. Pan Pohoda nás naučil veselou písničku za doprovodu kytary. Pohádka se také týkala ekologie související s tříděním odpadu. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu divadla Z bedny.

Fotogalerie k prohlédnutí zde.

Text a foto - Bc. M. Vanišová - učitelka MŠ