Jídelní lístek Rozvrh hodin Kontakty

ČEPS Cup - okresní kolo v Tachově

17. Lis 2021

16. listopadu 2021 se uskutečnilo okresní kolo florbalového Čeps Cupu, kterého se mimo jiných týmů zúčastnil i výběr žáků Základní školy reprezentující ZŠ a MŠ Chodová Planá pod názvem Sovičky Chodovka. Tento výběr naší školy odehrál celkem tři utkání. V prvním zápase zvítězil výsledkem 6:4 nad týmem základní školy z Boru. Do druhého utkání vstoupil velice vyrovnaně a téměř do poloviny prohrával pouze o jeden gól. Druhá polovina utkání se však moc nevydařila a konečný výsledek vystoupal na 2:9. Ani poslední zápas nevyšel podle plánů a z turnaje si pod vedením trenérky týmu Mirky Sukové odvezl 3. místo za dobrý a houževnatý výkon. Všechny reprezentující děti moc chválíme, protože nechaly na hřišti vše, čeho byly v dané chvíli florbalově schopné. Velké poděkování patří i trenérce Mirce, která celý tým po sportovní stránce na turnaj připravila.

Mgr. J. Ambrož – ředitel ZŠMŠChP