2022 06 Akce “Za pirátským pokladem”

28. Čer 2022

V rámci loučení se školním rokem 2021/2022 jsme uspořádali v úterý 28. června akci na pirátské téma.

Děti se mohly převléknout do pirátských převleků, a vyzkoušet si jaké je to být mořským lupičem, kapitánem, námořníkem. Různá stanoviště jako např. přenášení želvích vajec do písečných děr, chytání mořských ryb, přetahování námořnickým lanem, či chůze na přídi lodě, kde pod vámi plují hladoví žraloci. Za splnění všech úkolů děti hledaly poklad, ve kterém nalezly odměnu. Na závěr nechyběl oheň a opékání buřtíků.

Paní knihovnice M. Lehocká se s předškoláky rozloučila drobným dárečkem, a poděkovala jim za spolupráci na projektu “Čtení dětem”.

Všem přejeme hezké prázdniny!

Fotogalerie k prohlédnutí zde. Text a foto - Bc. M. Vanišová - vedoucí učitelka MŠ