Školní výlet 4. a 5.třídy

30. Kvě 2010

Škola

26.května se čtvrťáci a páťáci vydali na další výlet, tentokrát do Prahy, abychom si na vlastní oči prohlédli to, o čem se ve škole učíme. Jeli jsme vlakem, metrem a také lanovkou. Navštívili jsme Pražský hrad, kde se děti neúspěšně snažily rozpovídat hradní stráž, Muzeum hraček, Petřínskou rozhlednu, ze které byl nádherný výhled na celou Prahu,  Zrcadlové bludiště, Karlův most, Staroměstské náměstí s orlojem a sochou Jana Husa a Václavské náměstí se sochou sv. Václava. Z vlaku jsme si ukázali Karlštejn a z různých vyhlídek pak Vltavu, Národní divadlo, Národní muzeum, Vyšehrad. Největší úspěch měl u dětí, podle jejich reakcí, zrcadlový sál na Petříně. Výlet se nám vydařil, počasí nám také přálo, takže nezbývá, než se těšit na další akce.

Tymilie Skůpová

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii