Setkání dvojčat a vícečat v Chodové Plané

20. Čer 2010

Dvojčata a vícečata

10. června se zde v Chodové Plané na zahradě MŠ setkalo 11 dvojčat z okolí. Bylo to setkání veselé a velmi příjemné. Děti si hrály na písku, průlezkách i trávě za bedlivých pohledů svých rodičů, babiček, tetiček. Ten z dospělých, který měl náhodou chvilkuklidu od své drobotě zase povídal s jiným rodičem a vyměňoval si své zážitky a zkušenosti všední i nevšední ze života s dvojčaty. Byla to schůzka první, nabitá informacemi. A co je nejdůležitější, doufáme, že nebyla poslední. Další „srážení” dvojčat a vícečat zkusíme přichystat na prázdniny. Třeba se nás sejde ještě o trošku víc. Chtěli bychom vedení školy a školky velice poděkovat za zapůjčení prostoru i hraček v MŠ. Přejeme všem pěkné léto.

Dvojčata z Chodovky