Skvělý úspěch malých golfistů

23. Čer 2015

V letošním školním roce fungoval při škole prvním rokem golfový kroužek pod vedením trenéra P. Budky z Mariánských Lázní. Činnost kroužku byla financována v plném rozsahu programem Se školou na golf.Vyvrcholením činnosti byla účast na golfovém turnaji v Mariánských Lázních, kam jeli naši malí hráči na zkušenou a bez mimořádných očekávání. O to větší a milejší dojem udělali, když svými výkony zaujali nejen přihlížející diváky, ale i své soupeře. Po dramatickém výkonu byl součet jejich bodů nejvyšší a po právu získali v soutěži družstev 1. místo, když za sebou nechali výběry škol z Mariánských Lázní Jihu, Úšovic i Lázní Kynžvart. Skvělý výkon družstva podtrhl i individuálním úspěchem Vojta Hlačík, který obsadil v jednotlivcích 3. místo.
Zde si můžete prohlédnout fotogalerii z Golfového turnaje