Družinové putování po světadílech

18. Čvc 2015

Družina

V měsíci dubnu a květnu jsme v ŠD pokračovali v projektu „Družinové putování světem“. „Putování po světadílech“ děti zábavnou a hravou formou provedlo pěti světadíly. Pracovali jsme s mapami a glóbusem. Hráli hry námětové, společenské, hudebně – pohybové, didaktické a sportovní. Učili jsme se žít na zemi s jinými národnostmi. Zaznamenávali změny v jarní přírodě, oslavili jsme „Den země“. Průběžně jsme organizovali úklid věcí, co nepatří do přírody a uklidili jsme si na zahradě, v okolí ŠD a v parku. Malovali jsme květiny, kvetoucí stromy. Vytvořili jsme koláž Planeta a její obyvatelé a vystřihovali krojové panenky. Maminkám k svátku matek jsme vyrobili dárek „srdíčka“ z polystyrénu. Naučili jsme se mnoho písní s hrou na tělo, které jsme hráli rádi.

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii