Školní výlet IV. třídy - Cheb

19. Čvc 2015

Ve středu 10. 6. 2015 vyrazili žáci 4. třídy na školní výlet do Chebu. Cestou z nádraží si prohlédli hlavní dominantu Chebu - Špalíček - soubor 11 kupeckých domů. Dále se zastavili u radnice, Galerie výtvarného umění a kostela sv. Mikuláše,kde se nedávno natáčely scény k filmu Jan Hus. Prošli Kamennou ulicí ke kostelu sv. Bartoloměje a dále zavítali na krátkou návštěvu žáků 4. ZŠ Cheb v Hradební ulici. Dětem z 5. C předali dárky - dopisy s obrázky. Jejich cesta dále mířila do Lanového centra, kde strávili úžasné 2 hodiny. Potom se žáci přesunuli na dětské hřiště na Krajince, kde je nainstalováno množství průlezek a strojů na posilování. Zde si vyzkoušeli svoji sílu a vytrvalost. Pak se šli občerstvit do nedaleké zahradní restaurace a zamířili na prohlídku Chebského hradu. Zde si prohlídli Mlýnskou věž, kapli, mučírnu a další zajímavé objekty. Po “vyšplhání” na Černou věž se utrmácení vraceli na nádraží.

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii ze školního výletu

Text a foto I. Jelínková