Cesta kolem světa

02. Bře 2017

Dnes jsme byli ze školou na představení Cesta kolem světa. Bylo o Rusku, Anglii , Francii a Číně. Společně s hercem, který v představení vystupoval jsme cestovali. Vždy si vybral nějaké pomocníky. Navštívili jsme Eiffelovu věž, Sochu svobody, Velkou čínskou zeď. V divadle byla celá naše škola včetně 2. a 3. třídy mateřské školy. Představení se mi líbilo a určitě i ostatním. Bylo v něm totiž ukryto plno legrace. Herec většinou zpíval a u poslední návštěvy zpívali i děti - opakovali po něm. Na divadle se mi líbilo to, že jsme si i občas zařádili i na podiu. Byla tam velká nafukovací Zeměkoule, kde jsme si ukazovali, kam pojedeme. Dokonce jsme byli i dopravními značkami. Někteří, na něž značky nevyzbyly představovali auta. Dokonce jsme jeli i v podzemí metrem. Projížděli jsme euro tunelem.

Fotogalerie zde.

Adéla Zimáková – žákyně V. třídy