Přírodovědná soutěž

12. Kvě 2017

V úterý 25. 4. 2017 proběhla na naší škole přírodovědná soutěž. Šlo hlavně o poznávání jednotlivých druhů stromů, keřů, květin a zeleniny. Soutěže se zúčastnilo 50 dětí ze všech tříd naší školy. Zvítězila Káťa Nejedlá (5. třída, 80 bodů). Druhá byla Sára Petrášová (3. třída, 76 bodů) a na třetím místě se shodným počtem bodů (75) byla Eliška Kohoutová a Káťa Krejčová ze 4. třídy. Nejlepším druhákem byl Filip Vácha a nejlepšími prvňáky byli Šimon Drexler a Viktorka Těšínská. Okresního kola zahrádkářské soutěže, které proběhlo v Tachově 11. května, se zúčastnila K. Nejedlá, S. Petrášová a E. Kohoutová. K. Nejedlá si svými znalostmi a dovednostmi vybojovala skvělé třetí místo. Všechna děvčata dostala krásné ceny – medaili, pero a tašku s ovocem.

Fotogalerie zde.

Text Mgr. D. Vopatová, foto J. Janečková