Závěrečná akce „Chráníme naší přírodu“

27. Čer 2019

Ve středu 26. června se uskutečnila na zahradě MŠ závěrečná akce tohoto školního roku. Akci jsme nazvali „Chráníme naši přírodu“. Zábavně edukativní formou jsme připravili disciplíny na téma ochrana životního prostředí, ekologie apod. Pozvání přijal pan myslivec s pejskem Dorotkou. Pan Vaniš nám zahrál na lesnici, předvedl ukázku vábení jelenů, a učil děti dobrému chování v lese a ke zvěři. Jedna z disciplín byla také cvičení jógy s Adélkou Dvořákovou, která vede děti k relaxaci a psychické a fyzické rovnováze.

Za odměnu dostaly děti dortíky, melouny a nakonec si mohly opéct špekáček. Jelikož bylo pořádné horko, děti se svlažily studeným IL-sanem.

Tímto bychom chtěli poděkovat paní B. Jahodové za dortíky „Macešky“, panu L. Hlačíkovi a panu M. Prokešovi za úžasné pohoštění.

Věříme, že se Vám naše akce líbila a budete s námi chránit naši zemi, a děkujeme, že to učíte i Vaše děti.

Fotogalerie k prohlédnutí zde.

Text a foto - Bc. M. Vanišová - učitelka MŠ