Jídelní lístek Rozvrh hodin Kontakty

2023 04 Celorepubliková akce UKLIĎME ČESKO

13. Dub 2023

Ve čtvrtek 13. dubna se celá školka společně i s některými školáky, rodiči a přáteli školy zúčastnila akce UKLIĎME ČESKO. Možná někteří z vás znají. Pokud se toto téma dostalo i do vašeho povědomí, je potřeba, aby si děti uvědomovaly už od útlého věku, že odpadky do přírody nepatří. Každá skupinka dostala jednorázové rukavice a odpadkové pytle. Všichni byli poučeni o tom, co mohou sbírat, a že např. ostré předměty mají hlásit dospělému doprovodu.

Jelikož máme v Chodové Plané rozsáhlý zámecký park, měli jsme bohužel všichni spoustu práce s uklízením. Děti za svůj výkon obdržely malou odměnu v podobě diplomů a nálepek. Abychom děti dostatečně namotivovaly, celý týden jsme vedly projektový týden na téma třídění odpadu apod. Děkujeme, že společně s námi své děti edukujete v enviromentální výchově a je to pro vás zcela přirozené.

Fotogalerie k prohlédnutí zde. Text a foto - Bc. M. Vanišová - vedoucí učitelka MŠ