2023 04 Výlet předškoláku do Techmania Plzeň

26. Dub 2023

Projektový den byl naplánován na 26.4.2023 pro třídu předškolních dětí. Ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží v Chodové Plané a dále pokračovali vlakem. Po vystoupení z vlaku následoval krátký přesun do budovy Techmanie, kde jsme se po převlečení a občerstvení rozdělily do skupin. Následovalo 1,5h objevování, zkoumání, hraní, experimentování, pohybu, smíchu a dobré nálady. Poté jsme se sešli, rozdělili do 2 skupin a odebrali se spolu s lektory do vzdělávací místností k dalšímu programu. Po velmi zajímavém programu děti poobědvaly a měly ještě malou chvíli na prozkoumávání dalších částí Techmanie. Zdaleka jsme nestihli vše. Následné oblečení a přesun k budově nádraží proběhl rychle, a tak byl při čekání na vlak i prostor pro sdílení vlastních zážitků z Techmanie. Cesta vlakem utekla jako voda a už jsme mávali rodičům čekajícím na nádraží.

Fotogalerie k prohlédnutí zde. Text a foto - I. Rolková - třídní učitelka 3. třídy MŠ