Jídelní lístek Rozvrh hodin Kontakty

2023 04 Čarodějnický rej

28. Dub 2023

V pátek 28. dubna se konal čarodějnický rej. Bohužel kvůli nepříznivému počasí jsme museli zaimprovizovat, a tak jsme se usídlili v tělocvičně, kde bylo pro všechny čarodějnice a čaroděje hodně místa. Paní učitelky s asistentkou pedagoga a praktikantkami vymyslely spoustu originálních strašidelných stanovišť.

Děti házely míčky do kruhu s netopýry, shazovaly netopýří kuželky, sahaly do nepříjemné bedýnky s hmyzem a jinou havětí, strefovaly se pistolemi Nerf do čarodějnických motivů, běhaly slalom s házením hadů na cíl, a zahrály si na provazochodce s okem na lžíci

Uzavřeli jsme ceremoniál společnou diskotékou. Všechny děti měly parádní kostýmy. Jaro jsme uvítali jak se patří.

Fotogalerie k prohlédnutí zde. Text a foto - Bc. M. Vanišová - vedoucí učitelka MŠ